O nas

Z pasją i zaangażowaniem realizujemy każdy projekt

Nasi projektanci

mgr inż. arch. Adrianna Sejbuk

Ukończyła studia na Wydziale Architektury Politechniki Warszawskiej, posiada uprawnienia do projektowania bez ograniczeń w specjalności architektonicznej. Doświadczenie i praktykę zawodową zdobywała w kilku pracowniach w Warszawie. Od zawsze czuła, że chce prowadzić własną firmę. Zdała egzamin na uprawnienia do projektowania bez ograniczeń w specjalności architektonicznej i z pasją angażuje się w każdy projekt.

dr inż. arch. Martyna Stasiniewska

Ukończyła studia magisterskie i doktorskie na Wydziale Architektury Politechniki Wrocławskiej. Doświadczenie zdobyła pracując w kilku znakomitych pracowniach we Wrocławiu, Moskwie i Katarze. Jej specjalizacją jest projektowanie z uwzględnieniem potrzeb osób z niepełnosprawnościami. W biurze zajmuje się projektowaniem budynków mieszkalnych, jednorodzinnych oraz projektami wnętrz. Doradza jak dostosować budynki i mieszkania pod kątem osób ze specjalnymi potrzebami. Jej pasją jest również uczenie kolejnego pokolenia architektów, uwrażliwianie go na potrzeby wszystkich użytkowników przestrzeni. Jest matką dwójki dzieci, co też wzbogaca jej wiedzę na temat projektowanej przestrzeni pod kątem najmłodszych i rodziców.

Współpraca

Architektura drewniana: mgr inż. Zbigniew Tyczyński

Z zamiłowaniem i pasją projektuje budynki drewniane, nawiązujące do architektury regionalnej Sudetów. Tradycyjne rzemiosło przekłada na piękne i nowoczesne budynki mieszkalne, zajmuje się też rewitalizacją i renowacją regionalnych obiektów zabytkowych. W ramach współpracy z organizacjami i instytucjami kultury i nauki prowadzi i wspiera badania i działalności edukacyjne związane z ochroną i popularyzacją architektury regionalnej ziemi kłodzkiej.

Więcej informacji i realizacje na stronie: https://regioprojekt.pl/

Projekty zieleni: mgr inż. arch. kraj. Natalia Bańdo

Ukończyła studia magisterskie na Uniwersytecie Przyrodniczym we Wrocławiu oraz Planowanie Przestrzenne na Politechnice Wrocławskiej. Specjalizuje się w następujących dziedzinach: architektura krajobrazu, placemaking, zrównoważony rozwój. Projektuje ogrody nie tylko piękne, ale także ekologiczne, naturalne, zintegrowane z krajobrazem.

Więcej informacji i realizacje na stronie: https://www.facebook.com/bando.natalia

Wizualizacje: dr inż. Konrad Cyprych

Tworzy dla nas wizualizacja projektów. To dzięki niemu nasza wizja z płaskich, technicznych rysunków staje się zrozumiała i czytelna dla wszystkich. Realistyczne wizualizacje to dzisiaj niezbędny element dla każdego projektu. Dzięki Konradowi nasi klienci mogą zobaczyć nie tylko jak będzie wyglądał projektowany przez nas budynek, ale poprzez technologię VR będą mogli poczuć się użytkownikami tej przestrzeni.